Синът на Иван Христов по спешност в болница
Синът на Ирина Тенчева и продуцента Иван Христов, Спас влезе в болница. Младежът е бил опериран по неотложност заради многократни контузии в рамото.
Спас, който доби известност и от присъединяване си в " Къщата на инфлуенсърите ", където бе забъркан в спор с Емил Каменов, се обърна към почитателите си.
Така за проблема му стана ясно от пост, качен от него самия в обществените мрежи.
" Здравейте, хора. Накратко: оперираха ми рамото, което заради анатомични особености и глупави контузии излизаше от ямката си. (Случи се и до момента в който бях в Къщата...)
Всяко излизане с изключение на сериозна болежка и постепенно възобновяване нанасяше още провали и лекарите ме предизвестиха, че има заплаха при последващо " откачане " да се инвалидизирам. Не знаех какво ме чака и по-добре... Сега отворът е " затворен " с парче, взето от мен и е заковано с 2 пирона.
Iron man! Няма да ви неистина - боли. Но се надявам до 2-3 седмици да отшуми. А вие се пазете! Телата ни са гениални машинки. Докторите ни също са неповторими. Но по-добре да не ви се постанова да се убеждавате персонално в това! Благодаря на всички, които ми писаха или ми звъняха, с цел да ми пожелаят бързо възобновяване ", написа Спас под поста си в обществените мрежи.




